środa, 19 października 2016

DevOpsDays 2016 już wkrótce w Warszawie!Poznaj metodykę, w której niebawem będzie pracować cała branża IT!


Już 22-23 listopada rusza druga, polska odsłona międzynarodowej konferencji - DevOpsDay Warsaw. Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, najbardziej aktualne i techniczne tematy w agendzie, networking oraz wspaniała zabawa - to wszystko czeka na Was w warszawskim hotelu Gromada Airport!


Kto zatrzęsie DevOpsową sceną?


Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Pini Reznik (Container Solutions), Jorg Schad (Mesosphere) i Grzegorz Cempla (Ocado Technology) właśnie potwierdzili swój udział w konferencji w roli prelegentów! Aktualną listę prelegentów znajdziecie tutaj, a już wkrótce agenda zapełni się kolejnymi gorącymi nazwiskami. Jest na co czekać!

Ignite Talks, czyli solidna porcja wiedzy w pigułce!


Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite Talks można zgłaszać poprzez formularz.

Wejściówka tylko 250 zł - pospiesz się, bo ich liczba jest ograniczona!


Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Mesosphere, Allegro czy Container Solutions , nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz!

Do zobaczenia w Warszawie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz