środa, 10 maja 2017

KIWAB to największa i jedyna w Polsce konferencja w całości poświęcona analizie biznesowej

Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej to największa i jedyna w Polsce konferencja w całości poświęcona najważniejszemu aspektowi wytwarzania oprogramowania jakim jest analiza. 
Umiejętność słuchania potrzeb Klientów oraz precyzyjnego opisania ich wymagań wobec systemu jest kluczem do sukcesu w każdym projekcie. 
Celem konferencji jest nie tylko wymiana doświadczeń, ale również podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania poprzez prezentacje dobrych praktyk analizy czy narzędzi usprawniających pracę analityków i inżynierów wymagań. To również prezentacja miejsc pracy, gdzie analitycy, inżynierowie wymagań, architekci mogą uczyć się od najlepszych oraz mają gwarancje jakości wytwarzanych produktów. W tym roku już 5-6 czerwca w centrum Warszawy po raz trzeci gromadzimy specjalistów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z uczestnikami.Temat przewodni konferencji jest: "Na granicy analizy biznesowej i inżynierii wymagań". 

Chcemy pokazać podstawowe różnice między dwoma obszarami, które wzajemnie zależą od siebie, ale często są mylone. Zapewne wykonujesz na co dzień pracę inżyniera wymagań, ale nawet o tym nie wiesz. 

                           Do 13 maja obowiązuje kod zniżkowy 20% to: 31X514ku2j 

Strona konferencji: www.konferencja.siw.org.pl
Rejestracja na konferencję:https://kiwab.evenea.pl/?source=SCRUMDOPL

1 komentarz:

  1. Wbrew pozorom we wszelkich konferencjach tego typu niezwykle ważna jest organizacja. Bez niej całość będzie chaotyczna i nieprzyjemna w odbiorze, dlatego też istnieją firmy zajmujące się tego typu organizacją i specjalizujących się w tym.

    OdpowiedzUsuń