poniedziałek, 29 stycznia 2018

Leadership Challenges III Project Management Forum, 24.04.2018, Warszawa

III Project Management Forum Puls Biznesu
Przed nami kolejna odsłona Project Management Forum! Już po raz 3. spotkamy się w gronie najlepszych ekspertów z zakresu Project Management’u i również tym razem, poruszymy najważniejsze dla Ciebie tematy oraz pokażemy najbardziej efektywne rozwiązania z tego zakresu.

Podczas tegorocznego Forum, skupimy się przede wszystkim na zarządzaniu grupami projektowymi. Porozmawiamy o tym, jak tworzyć kreatywne, efektywne, zaangażowane, a nawet samo organizujące się zespoły, ale też jak stworzyć optymalne warunki w organizacji do ich odpowiedniego rozwoju.
Pomówimy o przywództwie, o kulturze organizacyjnej sprzyjającej rozwojowi oraz o coraz bardziej popularnych zwinnych transformacjach w organizacji.

A na koniec, damy Ci możliwość udziału w grze, w której  w fabularnej formie doświadczysz niedyrektywnego zarządzania zespołem oraz będziesz miał okazję na serio pobawić się LEGO uczestnicząc w warsztacie Leading for Creativity - Lego Serious Play.

Wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które zarządzają grupami projektowymi i samymi projektami, są ciekawe nowych pomysłów i chcą poszukiwać nowych, skuteczniejszych rozwiązań.

Wśród prelegentów m. in.:
  • Patron Merytoryczny Mirosław Dąbrowski, Agile Coach / Scrum Master / Trainer / IT Product Manager / Speaker / Author /
  • Magda Dobrowolska-Sagan, Service & Strategy Designer, LEGO® SERIOUS,PLAY® Facilitator, Coach
  • Marek Gmerski, Advisor to the President, Elektrometal Energetyka S.A.; trener w firmie ValueTank
  • Krystian Kaczor, Agile Coach and Trainer, PST, SPC, QAgile 
  • Joanna Kochmańska, HR Business Partner, Credit Agricole Bank Polska S.A
  • Piotr Słowikowski, Senior Project Manager, mBank S.A.

NIESPODZIANKA: Dla czytelników bloga został przygotowany 15% rabat po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym w polu UWAGI kodu: "scrumdo_15". Zatem do dzieła i do zobaczenia podczas eventu!!


ORGANIZATOR: Puls Biznesu

KONTAKT: e-mail: szkolenia@pb.pl; tel: 22 333 97 77; 
http://konferencje.pb.pl/konferencja/1128,iii-project-management-forum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz