czwartek, 14 czerwca 2018

ReQuest – Conference for Business Analytics

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji organizowanej w "mieście piernika" - Toruniu, 4-5 października 2018 w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji dedykowanej inżynierii wymagań i analizie biznesowej --> reQuest.

Dwudniowe wydarzenie będzie się składać z dwóch części - konferencyjnej oraz warsztatowej. Obie części konferencji będą realizowane w kilku równoległych ścieżkach (osoby angielskojęzyczne również znajdą coś dla siebie, jeden stream będzie prowadzony całkowicie po angielsku). Uczestnicy będą mieli pełną dowolność w wyborze paneli, w których chcą uczestniczyć. Drugi dzień wypełnią 4-godzinne warsztaty.

Wydarzenie jest przede wszystkim dedykowane
  • inżynierom wymagań, 
  • analitykom biznesowym, 
  • projektantom, 
  • członkom zespołów zwinnych
  • inżynierom User Experience (UX),
  • wszystkich zainteresowanych projektowaniem rozwiązań biznesowych. 
Hasłem przewodnim tegorocznej edycji tak jak w zeszłym roku pozostaje "Request for innovation". Organizatorzy eventu niezmiennie chcą łączyć wiedzę i doświadczenia z różnych obszarów i dyscyplin, by dzięki nim rozszerzać kompetencje i możliwości analityków. Na wiele sposobów aktywnie zachęcą się uczestników wydarzenia do zadawania pytań, dyskusji i zejścia z utartych ścieżek w kierunku szukania możliwości alternatywnych. Osoby, które czują się częścią wyżej opisanej społeczności lub chcą do niej dołączyć powinny czuć się zaproszone na konferencję reQuest. 

Dołącz do nas i razem z nami zmieniaj branżę IT! ScrumDo.pl jako partner medialny wydarzenia przyłącza się do zaproszenia Organizatora i również zaprasza do udziału w tym unikalnym evencie!

Szczegóły związane z wydarzeniem (tj. agenda, cennik i wiele innych ciekawych informacji) znajdziecie pod adresem www.request.pl oraz na funpage'u konferencji https://www.facebook.com/reQuestConference/ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz