wtorek, 21 maja 2019

Nowa DevOps-owa konferencja już w czerwcu w Katowicach


just_devops_katowice
Metodyka DevOps szturmem zdobywa rynek IT organizując i ułatwiając pracę tysiącom osób. Nic też dziwnego, że wciąż rośnie zarówno zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie, jak i na szkolenia dla tych, którzy stawiają w DevOps-ie pierwsze kroki. W odpowiedzi na te potrzeby powstała nowa konferencja poświęcona metodyce DevOps, automatyzacji i monitoringowi procesów IT - Just DevOps!

Just DevOps odbędzie się 10 czerwca 2019 w katowickim hotelu Novotel. To konferencja dla ludzi, którzy chcą uzyskać dogłębną wiedzę na temat najnowszych technologii i metodologii pracy w firmach IT. Wśród tematów nie zabraknie tematów związanych z konteneryzacją, monitoringiem i automatyzacją procesów IT.


Dołącz do grona uczestników ze zniżką!
Dla tych, którzy chcą odwiedzić Katowice i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu DevOps mamy specjalna zniżkę przygotowaną dla nas przez organizatora. Aby zarejestrować się o 10% taniej wystarczy, że podasz kod -  SCRUMDOWidzimy się na miejscu ?!

Poznaj prelegentów!
Na Just DevOps pojawią się najlepsi prelegenci reprezentujący zarówno międzynarodowe firmy, jak i lokalni przedsiębiorcy, którzy specjalizują się w obsłudze dużego ruchu internetowego.

Na scenie zobaczycie m.in.:
- Cezary Piekacz & Natalia Sakowska (Google): Set Up, Run and Update Scalable and Highly Available Deployments
- Sabine Wojcieszak (getNextIT): A fairy tale about habits or what we can learn from Cinderella and her peers in DevOps!
Rafał Sztwiorok (Buddy): The Making Of DevOps: What have we learnt about CI/CD developing CI/CD software
Łukasz Lach (Docker Captain w GOG.com) - Tips and tricks from Docker Captain
- Matthew Renze (Renze Consulting) - Artifical Intelligence: The future of software
- ...i wiele, wiele więcej!

Just DevOps to wydarzenie tworzone przez zespół odpowiedzialny za DevOpsDays Warsaw, więc możecie być pewni eventu najwyższej jakości!

1 komentarz: